O nás

ART POOLS s. r.o. dodává velkoobchodně firmám keramické kompozitní bazény, pergoly Pergopolis a vířivé vany Aquavia. 

 

Na keramické kompozitní bazény Nautilus a pergoly Pergopolis máme výhradní zastoupení pro celou ČR. Dovážíme je z Maďarska od významného výrobce firmy Aquacomet, která působí na trhu již 20 let. Pracují s nejmodernější výrobní technologií a díky neustálému vývoji si drží přední místo v celoevropském měřítku. Samozřejmostí jsou patenty na většinu výrobků a také certifikace ISO 9001:2000.


Vířivé vany Aquavia dovážíme od jednoho z největších evropských výrobců whirlpoolů firmy Aquavia Spa působící ve Španělsku již od roku 1988. Při výrobě firma klade důraz na špičkový a elegantní design, nejvyšší kvalitu materiálů, optimální energetickou účinnosti i závazky vůči životnímu prostředí. Díky velkým výrobním kapacitám můžeme vždy nabídnout některé modely skladem a zásluhou relativně malé vzdálenosti umožňujeme rychlé termíny dodání, i do jednoho týdne.

 

Našimi cíli jsou:

  • kvalitní a rychlá realizace našich produktů u zákazníka
  • perfektní záruční a pozáruční servis
  • porozumění potřebám našich zákazníků tak, aby konečné řešení splňovalo všechny jejich představy a požadavky

 

Osobním kontaktem s každým zákazníkem, bezplatným poradenstvím, rozvojem společnosti a rozsahem poskytovaných služeb vytváříme předpoklady k získání komunity spokojených zákazníků, a to je pro nás nejlepší reklamou.